Manažeři

René T. obrázek
René T.

Absolvovali jsme s kolegou náročnou služební cestu autem do Francie (od pondělí do pátku), denně…

René T. obrázek
René T.
Podnikatel

Absolvovali jsme s kolegou náročnou služební cestu autem do Francie (od pondělí do pátku), denně jsme užívali každý 15 – 20 tablet Sir Anton´s secret. V průběhu 4 dní jsme celkem spali přibližně 16 hodin, nicméně nepociťovali jsme žádné příznaky spánkové nedostatečnosti ani únavy. Na všechna jednání jsme byli perfektně svěží a nikdo na nás nepoznal, co máme za sebou. Vše dopadlo výborně :o)
Oba jsme však po návratu spali nepřetržitě jednou tak dlouho, než je naše obvyklá délka spánku. Po tomto odpočinku jsme však neměli pocit „spánkového dluhu“, cítili se fyzicky i psychicky fit. Tabletu považujeme za unikátní „energizer“ bez jakýchkoli vedlejších účinků. 
Už si to bez ní ani nedokáži představit, zcela jsem omezil veškeré další „povzbuzovače“, bez kterých jsem v minulých letech nedokázal udržet pracovní tempo.
 

Další zkušenosti...
Jitka Bussmann obrázek
Jitka Bussmann

„Kdybych o Sir Anton´s secret věděla dříve, mohla jsem si svou dovolenou opravdu užít. Cít…

Jitka Bussmann obrázek
Jitka Bussmann
Třebíč

„Kdybych o Sir Anton´s secret věděla dříve, mohla jsem si svou dovolenou opravdu užít. Cítím se plná energie, mám skvělou náladu a těším se ze života!“

Další zkušenosti...
Helena K. obrázek
Helena K.

Jako vedoucí pracovník jsem neustále zavalená prací, termíny, důležitými…

Helena K. obrázek
Helena K.
Manažerka

Jako vedoucí pracovník jsem neustále zavalená prací, termíny, důležitými schůzkami a hlavně přede mnou stojí spousty důležitých strategických rozhodnutí. Každá chyba znamená pro naši firmu velkou finanční ztrátu.
Do toho mám doma 2 menší děti a manžela. Již nějakou dobu jedu „na dluh“, dodávám si energii vším možným, co mi kdo poradí, ale jedná se vždy jen o krátkodobý efekt, navíc cítím, že energetické nápoje a hektolitry kávy, nemluvě o jiných preparátech, mé tělo dlouhodobě devastují.
A nepomáhají mi se stresem, díky kterému je rozhodování o důležitých věcech dost riskantní.
Tak toto byl můj život před čtvrt rokem.

Nyní, i když jsem výsledku nejdříve nevěřila, je vše jiné. Necítím žádný stres, rozhoduji se v klidu a i ostatní situace řeším s nadhledem. Energie mám stále dost, když je toho přece jen na mě moc, vezmu si několik tabletek navíc a je to zase v pořádku. Od té doby, co se mi do ruky dostal díky kamarádce Sir Anton´s secret, se můj život změnil k lepšímu. Navíc žiju s dobrým pocitem, který doslova vnímám vlastním tělem, že je to pro tělo naprosto přirozené, a že mně v budoucnu nehrozí ošklivý konec, až by mě „dostaly“ chemické preparáty, jak jsem to již několikrát viděla u svých kolegů.
Dávám tablety i dětem, vypadá to, že jim to také dost pomáhá.
 

Další zkušenosti...
Lucie Pinkasová obrázek
Lucie Pinkasová

„Přípravek Sir Anton´s secret beru, protože mi dochází síly, jak ty fyzické,…

Lucie Pinkasová obrázek
Lucie Pinkasová
Praha 9

„Přípravek Sir Anton´s secret beru, protože mi dochází síly, jak ty fyzické, tak ty duševní. Od té doby, co beru SAS se cítím o mnoho lépe.“

Další zkušenosti...
Vyzkoušet Sir Anton's secret